Výkřiky do tmy

Jsem přece slušně vychovaná

Někoho jsem poznala. Cesty osudu jsou pro mne někdy dost nepochopitelný. 

Původně jsem si potřebovala domluvit schůzku s jednou ženou, abychom si jednou pro vždy ujasnily, že mi ublížila. Aby věděla, že znám pravdu. A nejen já. Ví, že na této schůzce trvám. A odmítám to řešit přes messenger. Mým přátelům nikdo ubližovat nebude. Jak moc ublížila mně, tak to ani nekomentuji. A navíc tím i zkazila přátelský večer. Tak takhle už nikdy!

Došla řeč na trávu. 

Moje bolesti oka jsou už nesnesitelný. Vzala jsem si kontakt na nějakého kluka a víc neřešila. Naposledy jsem hulila 23. 6. 2020, červenej diplom, euforie, my, jídlo, pití a ten pocit výhry! Myslím, že mi jsou kolegové celkem vděční, že naše video z oslavy není nikde publikováno. Karol, děkuju, že jsi mi zakázala, abych se o tu radost šla dělit s policajty. Haha! 

Neznámý kluk mi psal, že trochu nestíhá a parkuje na ulici o kus dál, protože blíž nebylo místo. Tady u magistrály je to boj! OMG, ale já to tady neznám, navíc je tma. No neva, jsme na telefonu.

Moje roztrhaný třičtvrťáky, podzimní kotníkový boty a dlouhá zimní bunda, to musí působit dost komicky a asexuálně. Komu to vadí? Vždyť jen vyzvednu ubalenou trávu a za chvilku jsem doma. 

Slejvák jako kráva! Můj sexy outfit doplnila ještě kapuce! Gangsterka, trochu komická. Po chvíli jsem jej uviděla. Balil v autě, protože já to zatím teda opravdu neumím. 

Sedli jsme si do auta a začali si povídat. Sledovala jsem jeho ruce, jak velmi obratně balí vkusný brka… Papírek, filtr, tráva, smotnout, olíznout papírek a je to! A další… Několikrát se naše pohledy střetly. 

Bylo mi zvláštně, ale snažila jsem se působit seriózně. Povídal mi o své rodině, zaměstnání, Kolumbii i Řecku. 
Navrhl, že bychom mohli někdy někam autem vyjet. S radostí jsem nabídku přijala. 

Kam zmizely všechny moje paranoie, které umocňují zločinožroutky? Dvakrát týdně poslouchám Opravdové zločiny a najednou sedím sama, v cizím autě s cizím chlapem? Nenapsala jsem ani žádné kamarádce, kde a s kým jsem. Takže kdyby mne unesl, uškrtil, znásilnil a odhodil někam do Vltavy…

Necítila jsem strach. Naopak, tak bych si přála, aby tento moment neskončil! Ideální oběť pro vraha!

Po chvíli mi předal zboží. Zaplatila jsem. Naše oči se střetly na delší než nezbytně nutnou dobu! Naše ruce se letmo dotkly. Cejtila jsem, že mu hrozně chci dát pusu! 

Ale no tak! Jsem přece slušně vychovaná holka. Navíc… Před rokem jsem zachraňovala ztracenou slečnu a myslela jsem si, že je to láska. Nebyla. A teď chci vášnivě líbat cizího kluka?
Markéto, haló? Prober se! Nádech, výdech. Znova jsem zopakovala, že budu ráda, když se uvidíme, jak moc ráda poznám jeho dceru a vystoupila jsem z auta.

S trávou ve větším než malém množství jsem se vydala rychlou chůzí domů. Slejvák nepominul. Otočila jsem se za jeho autem a v kapuci šla domů.
Sedla jsem si na sedačku a přemýšlela. Přišla mi SMS: ,,Nebo, nechceš společnost k tomu prvnímu brku? :-D’’

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.